Dr Martyka OSTRO: „Nakaz stosowania maseczek służy WYŁĄCZNIE zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa”

1
Doktor Zbigniew Martyka, Fot. RDN.pl

Doktor Zbigniew Martyka skomentował obowiązek noszenia maseczek. Zdaniem medyka, nakaz ten jest wysoce szkodliwy i służy „wyłącznie zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa”. Podkreśla on, iż maski potrafią być naprawdę szkodliwe, a noszenie ich ze strachu często kończy się tragicznie.

„Od miesięcy staram się prostować kłamstwa, jakimi jesteśmy karmieni. Wielokrotnie (także dzisiaj) byłem świadkiem omdleń ludzi, którzy pomimo autentycznych zaburzeń oddychania, ze strachu przed ewentualnym mandatem, noszą te nieszczęsne maski. Maski wpływające bardzo niekorzystnie na ogólny stan zdrowia, a nie wpływające w żadnym stopniu na ograniczenie transmisji wirusa” – stwierdza doktor.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Medyk przypomniał, iż istnieje ponad 100 publikacji naukowych udowadniających szkodliwość, jak i absurdalność noszenia masek. Ślepa wiara w rządowe zalecenia z kolei jest wyjątkowo niewskazana. „Bardzo na czasie jest stwierdzenie, które usłyszałem niedawno: Jeśli „autorytety” oficjalnie twierdzą, że na dworze świeci słońce, to do tego stopnia nie można mieć do nich zaufania, że czym prędzej należy wyjść na dwór i samemu przekonać się, czy tak jest naprawdę” – pisze dr Martyka.

Źródło: Facebook, nczas.com


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl