Druga wojna światowa. Największa hekatomba w dziejach polskiego narodu

1
Fot. pixabay (Pixabay License)

Druga wojna światowa była największą hekatombą, jaka spotkała naród polski w jego historii. Podejmowane przez wrogów Ojczyzny próby biologicznego zniszczenia naszego narodu przyjmowały różne formy: przez bezpośrednie zbrodnie wobec ludności cywilnej, niemieckie obozy koncentracyjne, sowieckie łagry, po legalizację morderstw na najsłabszych przedstawicielach narodu polskiego, tj. poczętych dzieciach.

Dnia 9 marca minęła 78 rocznica wprowadzenia na terenie Polski ustawy, o której powrót walczą obecnie lewicowi działacze i działaczki ruchów feministycznych. Chodzi oczywiście o  dokonywanie aborcji w nieograniczonym zakresie. Prawo, o które obecnie walczą wyżej wspomniani wprowadził na terenie okupowanej Polski Adolf Hitler, twórca nazizmu.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Pomimo swoich postępowych ustaw, Adolf Hitler pozwolił na nieograniczoną aborcję jedynie dla przedstawicielek nacji uznawanych za stojące niżej w hierarchii nazistowskiej ideologii, w tym m.in. Polek. Warto dodać, że w Niemczech takie prawo nie obowiązywało, a Niemka, która zabiła własne dziecko była skazywana na karę śmieci. Wyjątkiem było zagrożenie życia matki. Potwierdzeniem planowanego ograniczenia liczebności Polaków mogą być słowa führera z 22 lipca 1942 roku, kiedy stwierdził:

 W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności, jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji.

Warto pamiętać, że prawa, o jakie obecnie walczą lewicowi działacze są wyjęte prosto z najczarniejszego okresu historii Polski, podczas którego niemiecki nazizm dążył wszelkimi środkami do biologicznej zagłady naszej Ojczyzny. Nie dziwi więc, że symbolem tych organizacji, wzywających do wojny w naszym kraju stał się symbol, jakim posługiwała się wylęgarnia nazizmu -Hitlerjugend.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl