[FOTO] Sławomir Mentzen: „Jedząc burgera wkurzasz premiera!”

796

Konfederacja jasno i wyraźnie potępia lockdown i zamykanie polskiej gospodarki. Jednocześnie, zachęcając do otwierania biznesów, Konfederaci służą pomocą prawną lokalom, które zdecydują się wyłamać z rządowego terroru sanitarnego. Sami członkowie partii nie pozostają gołosłowni, pojawiając się w otwartych barach, restauracjach i klubach fitness.

Można rzec, iż prym w zachęcaniu przedsiębiorców do odwagi wiedzie doktor Sławomir Mentzen, Prezes Kongresu Polskiego Biznesu. Ekonomista i doradca podatkowy regularnie krytykuje podejmowane przez władze PiS i rzekomej opozycji decyzje o przedłużaniu lockdownu. Podkreśla, by nie bać się kar za prowadzenie działalności czy prowadzenie normalnego trybu życia, gdyż te są zwyczajnie bezprawne.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Tym razem do sieci trafiło zdjęcie zadowolonego Mentzena, jedzącego posiłek w otwartym lokalu. „Jedząc burgera wkurzasz premiera!” – stwierdził wiceprezes KORWiN. „Jedzenie oczywiście na fakturę. Tak trzeba żyć” – napisał na swoim facebooku.

Źródło: Twitter

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl