[FOTO/WIDEO] Braun i Komarenko na proteście “ZAKOŃCZYĆ PLANDEMIĘ!” w Warszawie

1

W Warszawie miała miejsce kolejna demonstracja przeciw tzw. “plandemii” koronawirusa w Polsce. Wziął w niej udział m.in. Ivan Komarenko, artysta, który śpiewał dla zgromadzonych manifestantów, jak i udzielił wywiadu mediom. “Artysta ma obowiązek troski o Polskę” – stwierdził Komarenko.

Protestujących Polaków wsparł Poseł na Sejm RP Grzegorz Braun, jak i “liderka ruchu StopNop Justyna Socha, niezależny dziennikarz telewizji wRealu24 Marcin Rola, przedsiębiorca, działacz wolnościowy Paweł Tanajno, działacz społeczny Adam Mazurek, aktorka i modelka Wiola Kołakowska, piosenkarka Dominika Dominiak i wielu innych” – opisał Komarenko na Facebooku.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405 zł
20%

Pochód przeszedł ulicami Warszawy, skandując hasła sprzeciwiające się działaniom rządu w sprawie COVID-19. “Oberwało się” również TVP i TVN, których stacje mijał tłum – w stronę stacji wykrzykiwano teksty krytykujące postawę mediów, które napędzają strach przed koronawirusem.

Na swoim profilu poinformował rodaków o fakcie, iż osób sprzeciwiających się restrykcjom stale przybywa: „Nasze szeregi – osób trzeźwo myślących – rosną w siłę. W mediach społecznościowych i na youtube pojawiło się wiele cennych obywatelskich inicjatyw walki z maseczkowym terrorem. Prasa coraz częściej informuje o kolejnych kompromitacjach obozu władzy, który nie potrafi nawet udawać, że boi się zakażenia złowrogim koronawirusem” – pisał Komarenko.

“Wakacyjna eskapada niezabezpieczonego maseczką byłego Ministra Zdrowia do śmiertelnie przecież niebezpiecznej Hiszpanii to tylko jeden z przykładów. Do grona korona-sceptyków dołączył Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki. To ważny głos! Absurdalne obostrzenia rządu zaczynają doskwierać … politykom PiSu” – zaskoczył Ivan. Wykazał, iż “absurdalne obostrzenia” odbijają się na życiu i zdrowiu wszystkich obywateli.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405
20%

“Niedawno pani poseł Anna Siarkowska zaprezentowała z oburzeniem opuchnięte ręce swojej córki. Opuchlizna wywołana była alergiczną reakcją organizmu dziecka na dezynfekowanie rąk przed każdą lekcją. To doprawdy optymistyczne wiadomości. Za wyjątkiem oczywiście przypadłości dziecka, któremu współczuję i życzę, aby otaczający je dorośli (zwłaszcza Dyrektor szkoły) poszli po rozum do głowy i opanowali swoje korona-obsesje. Alergia powinna szybko minąć wraz z usunięciem przyczyny” – stwierdził artysta.

 

Posted by Ivan Komarenko on Sunday, September 13, 2020

Posted by Ivan Komarenko on Sunday, September 13, 2020

IVAN KOMARENKO WOLNOŚĆ na PROTEST ZAKOŃCZYĆ PLANDEMIĘ!

Posted by Mirek Demaj on Sunday, September 13, 2020

Źródło: Facebook, Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl