Jaś Kapela nie zawalczy na gali Najmana! “To jest jakieś nieporozumienie”

1

Kilka dni temu Internet obiegła informacja, że Jaś Kapela zawalczy z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Okazuje się jednak, że walka nie odbędzie się na gali Marcina Najmana. Sam Kapela przyznaje, że nie ma z nim kontaktu. „To jest jakieś nieporozumienie. Nie mam żadnego kontaktu z panem Marcinem Najmanem. Ta walka nie odbędzie się ani na gali MMA-VIP, ani na Fame MMA. Nie podpisałem jeszcze umowy, więc nie mogę mówić, gdzie to się odbędzie” – stwierdził.

Kapela przyznał, że do walki skusiła go możliwość uzyskania rozgłosu i zarobienia pieniędzy. „Dostałem taką propozycję, wydała mi się zabawna. Czasy są ostateczne, nadchodzi kryzys klimatyczny, musimy mówić głośno o problemach, które dotyczą nas wszystkich. Wydaje mi się, że to dobra przestrzeń, by promować moją agendę lewicową. W życiu stykam się z masą przemocy, jestem dosyć nielubianą osobą, więc myślę, że jak mogę to zmonetyzować, to jest to fajne” – powiedział w rozmowie dla Onet Sport.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800. Wpłata na konto:
Panta rhei
PKO BP 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei
Wpłata z zagranicy: IBAN: PL 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 BIC / SWIFT: BPKOPLPW
922 zł
33%
PayPal:

Źródło: Onet Sport

Śledź nasz portal na Telegramie, aby być na bieżąco: https://t.me/pantarhei24

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl