Korwin-Mikke MASAKRUJE w TVP! „Dawanie czegoś za darmo to jest komunizm”

1
Janusz Korwin-Mikke, Fot. FB

Janusz Korwin-Mikke rozmawiał na antenie TVP Info m.in. o szczepieniu się celebrytów poza kolejką. „Chciałbym zwrócić uwagę, że po pierwsze, jest to normalny kundlizm – kolesiostwo. Jeżeli tylko się zaatakuje kogoś z tzw. salonu, to natychmiast się 500-1000 osób rzuca i szczekają w obronie tego faceta” – mówił polityk Konfederacji.

„To kolesiostwo zostało zaszczepione w okresie PRL-u, w okresie komunizmu i trwa dlatego, że trwa komunizm. Nikt nie zauważa, że przyczyną tej skandalicznej sytuacji jest to, że jest to komunizm” – kontynuował Konfederata. „Szczepionki są dawane za darmo – jak to jest dopuszczalne, żeby dawać szczepionki za darmo?” – zapytywał.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

875 zł
49%

„Powinno być tak, że ludzie którym strasznie zależy na tym, płacą to 4 razy, 5 razy tyle… Oni się zaszczepią, będziemy mieli dzięki temu dużo pieniędzy i następni dostaną to znacznie taniej. To nie jest normalny czas” – przekonywał do swojej wizji Korwin. „Dawanie czegoś za darmo to jest komunizm. Jak jest komunizm to muszą komitety kolejkowe się robić […] jak to było w komunie. Komunizm trzeba zlikwidować i tyle. Z przykrością zauważam, że nikt nie porusza tematu tego, co jest podstawową przyczyną tej sytuacji, czyli komunizmu który panuje” – kontynuował.

„W normalnym kraju jest tak, że się płaci za wszystko, a nie ma nic za darmo, bo za darmo to darmowe mięso psi jedzą” – stwierdził, dodając, iż szczepić się nie zamierza. „Ja za komuny wysłuchałem setki takich dyskusji i do tego po prostu przywykłem. Mnie teraz interesuje tylko jedno: jak sobie po znajomości załatwić zaświadczenie, że jestem zaszczepiony, bo będą jakieś represje dla niezaszczepionych więc sobie będę musiał takie lewe zaświadczenie załatwić. Za komu sobie załatwiałem takie rzeczy – teraz też sobie załatwię” – podsumował, ku przerażeniu prowadzących.

Źródło: TVP Info, nczas.com

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

875 zł
49%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl