Minister Szumowski: “Wakacji, jakie znamy, w tym roku nie będzie!” …Chyba że jesteście ministrem zdrowia

3514
Minister Łukasz Szumowski na urlopie, Fot. Twitter/ Super Express

Po miesiącach w zamknięciu i absurdalnej ilości zakazów, Polacy chcieliby wreszcie odetchnąć. Jak pokazują jednak przykłady kurortów, w których “wykryto koronawirusa” – ciężko liczyć na bezpieczny urlop w chwili, gdy w każdym momencie może zamienić się on w przymusową kwarantannę.

Wszyscy pamiętają zapewne wlepianie mandatów za wyjście na spacer, czy urządzenie grilla z kimś więcej, niż samym sobą. Co i rusz słychać dodatkowo, iż Polacy się rozprężyli i zapominają o noszeniu maseczek w upalne lato. Wszystko to drażni jeszcze bardziej, gdy zostanie zestawione z hipokryzją osób nakładających ograniczenia.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

355 zł
20%

Nic zatem dziwnego, iż irytująca dla Internautów jest postawa ministra Łukasza Szumowskiego, który na swoje wakacje udał się dziarskim krokiem. Okazuje się bowiem, iż żona ministra – której źródła dochodu nie są do końca znane, a sam minister twierdził jeszcze niedawno, iż zarabia skromnie – zaprosiła go do siebie, na ranczo nad jeziorem.

Jak zauważył “Fakt”, dobrze jest mieć majętną żonę. Żonę, której majątek budzi coraz większe kontrowersje, a na którą Szumowski przepisał 7-hektarową działkę wkrótce przed wejściem do polityki. Wszelkie przyziemne problemy minister zostawił najwidoczniej za sobą, pluszcząc się w toni jeziora z rodziną. Bez maseczek czy społecznego dystansu.

“Jestem na urlopie. Na wszelkie pytania odpowiem, jak wrócę” – oświadczył dziennikarzom, którzy próbowali się z nim kontaktować. “O takich wakacjach, jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć” – mówił jeszcze niedawno minister zdrowia. Rozumiemy, iż minister nie miał tego typu wakacji do tej pory.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

355 zł
20%

Źródło: Fakt.pl, RMF FM, Twitter, Polska Times


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl