Minister Zdrowia potępia Polaków: „Jestem przerażony brakiem odpowiedzialności. To skrajny egoizm!”

1
Fot. MZ

Minister Zdrowia, Adam Niedzielski podzielił się na Twitterze swoimi przemyśleniami odnośnie nowych obostrzeń. Nie zabrakło w nich żalu i potępienia wobec zwykłych Polaków, jak i lokali, których działanie jeszcze niedawno uznawano za całkiem normalne.

“Jestem przerażony brakiem odpowiedzialności osób prześcigających się w pomysłach na obejście obowiązujących obostrzeń. Nie szkodzicie tylko sobie, ale narażacie na niebezpieczeństwo innych – szczególnie osoby z grup ryzyka” – zgromił właścicieli Niedzielski. “To skrajny egoizm” – dodał.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Warto zauważyć, iż zaostrzenie reżimu sanitarnego praktycznie uniemożliwi funkcjonowanie wielu sektorów. Nic więc dziwnego, że właściciele starają się obejść obostrzenia, które pojawiły się nagle, nie dając im możliwości przygotowania się do drugiego lockdownu. Tak samo obywatele czują się oszukani przez rząd, który jeszcze niedawno zapewniał, iż kolejny lockdown nie nadejdzie. Tymczasem, miasta wojewódzkie mają “czerwoną strefę” wraz z ponad setką powiatów, a reszta kraju znalazła się w strefie żółtej, a normalność nie nadchodzi.

“Ty dziadu. My narażamy?? To Wy naraziliście! Na stres, lęk, panikę, brak możliwości diagnoz i terapii, brak kontaktu z Bogiem i najbliższymi. Okutaliście Ich twarze w szmaty wmawiając, że to ich ocali. Wypie*dalaj bo nie mam sił” – komentują Internauci. “Co to za przepisy? To przymus! Sankcje są nadmiarowe! Czy jak światowy handlarz szczepionek wprowadzi swój produkt, oczywiście zwolniony ze świadczenia odszkodowań za działania niepożądane, to też wprowadzicie ustawą przymus szczepień? Odpowiedź znam, to było pyt. retoryczne!” – piszą pod postem Ministra Polacy.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Źródło: Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl