Muzułmanie grożą nastoletniej Francuzce, która skrytykowała islam: “Zgwałcimy cię w piwnicy… w imię Allaha”

1
Mila podczas relacji na Instagramie, która wywołała gniew muzułmanów, Fot. Instagram

Jak informuje Valeurs Actuelles, dziewczyna znana w Internecie ze swojej krytyki islamu została rozpoznana na Malcie. Zimą opublikowała na Instagramie nagranie, w którym określiła islam “religią nienawiści”. Sama Marine Le Pen powiedziała, że ​​Mila miała „więcej odwagi niż cała klasa polityczna u władzy przez ostatnie 30 lat”.

Marianne, zwana Milą, jest licealistką, która ze względu na groźby pod swoim adresem nie uczęszczała do publicznej szkoły od początku roku. “Dla bezpieczeństwa” przeniosła się do szkoły z internatem. W sierpniu wyjechała na obóz językowy na Maltę, gdzie była ponownie nękana przez społeczność muzułmańską.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405 zł
20%

Podczas kolacji w restauracji przypadkowy mężczyzna zapytał ją, czy jest “Milą” – pod tym pseudonimem znana była bowiem w sieci. Gdy potwierdził swoje przypuszczenia, krzyknął do dziewczyny: “Zamierzamy zgwałcić cię w piwnicy!”. Uderzając ją, dodał: “Zgwałcimy twoją matkę”. Według ofiary, obelgi były wypowiedziane “w imię Allaha”. Dodatkowo, napastnik groził jej śmiercią: “Nie chcę cię więcej widzieć, bo inaczej cię uduszę”.

Według “Le Canard Enchaîné” zagroził również, że ujawni w mediach społecznościowych miejsce, w którym była na wakacjach. Marianne poinformowała osoby prowadzące kurs językowy, a te zaalarmowały policję. Mężczyzna, który okazał się mieszkać we Francji, został aresztowany i skazany na rok więzienia w zawiasach. W lipcu prawnik dziewczyny poinformował, iż od czasu jej oświadczeń w Internecie dotyczących islamu dziewczyna otrzymała aż 30 tysięcy gróźb śmierci.

“Wśród nich były gwałtowne groźby, takie jak: „Poderżnę Ci gardło, wyjmę Ci wnętrzności i nakarmię cię nimi, a potem zgwałcę”, zawsze „w imię Proroka”. W czerwcu aresztowano nieletniego za „groźby śmierci”, „kradzież tożsamości osoby trzeciej” i „wielokrotne wysyłanie złośliwych wiadomości” – podaje VA.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405
20%

Źródło: Valeurs Actuelles, BBC, Instagram


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl