Nowy Jork: Urodziła dziecko w łazience, wyrzuciła je przez okno i poszła spać. “Spanikowałam”

1
Fot. pixabay (Pixabay License)

Sabita Dookram, 23-latka z Queens urodziła swojego syna w łazience, po czym wyrzuciła go przez okno. Następnie Sabita wzięła prysznic i drzemkę. Podejrzana “okrutnie zignorowała płacz ciężko rannego dziecka”, który uchwyciła lokalna kamera monitoringu. Jej maleńkie dziecko leżało 1,5 metra pod jej oknem – twierdzą prokuratorzy.

Sabita, zamiast zaopiekować się synem, posprzątała łazienkę ręcznikiem. Milczała, gdy jej szwagierka wspomniała, że słyszała płacz dziecka. Prokuratorzy mówią, iż zostawiła synka „nagiego na ziemi przez kilka godzin”. „Spanikowałem i wyrzuciłem go przez okno łazienki” – miała powiedzieć Dookram. “Włożyłem ubrania do kosza na pranie w łazience, wzięłam prysznic i poszłam spać”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Sabita przekonuje, że “urodziła dziecko nie wiadomo skąd”, choć miała być świadoma, że jest w ciąży. „Poszedłem do łazienki i wyskoczyło ze mnie dziecko. Nie wiedziałam, co robić, przepraszam” – przekonywała śledczych. Syn kobiety przebywa w szpitalu i „nadal jest na podtrzymaniu życia w stanie krytycznym”. „Ma liczne urazy, w tym krwawienie mózgu, obrzęk mózgu, pęknięcie czaszki, uszkodzenie wewnętrzne i krwawienie wewnętrzne” – powiedziała w sądzie zastępczyni prokuratora okręgowego.

Ojciec dziecka, znajomy z pracy Sabity miał wiedzieć, iż ta jest w ciąży. Jednocześnie, kobieta niedawno powiedziała mu, że poroniła. Zdaniem sądu, kobieta plącze się w zeznaniach. Chłopiec przeżył tylko dzięki interwencji sąsiadki, która usłyszała jęczące odgłosy dochodzące z zewnątrz domu jej najbliższych sąsiadów”. „Wyszła na zewnątrz i zobaczyła nowonarodzonego chłopca leżącego nago na ziemi obok śmieci”. Sabita ponownie stanie przed sądem 5 listopada.

Źródło: NYP, PM

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl