Obowiązek noszenia maseczek nawet PO SZCZEPIENIU? Lekarka nie pozostawia złudzeń

1
Fot. pixabay (Pixabay License)

Doktor Krutika Kuppali, doradzająca Kongresowi biegła sądowa, napisała na Twitterze bardzo niepokojący post. Lekarka ocenia, iż świat nigdy nie wróci do stanu “pre-covidowego”. “Wydaje mi się, że istnieje przekonanie, że kiedy będziemy mieć szczepionkę na koronawirusa, to życie wróci do normy” – zauważa Krutika. W następnej chwili uzasadnia, iż… nie ma na to szans.

“Życie nie będzie takie jak przed COVID-em. Nawet po tym, jak będziemy mieć szczepionki, nadal będziesz musiał pilnie dbać o higienę rąk, zachowywać dystans fizyczny, unikać tłumów i nosić maski” – napisała lekarka. Tekst spotkał się ze znacznym oporem na Twitterze.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

180 zł
10%

“To się nie wydarzy. Życie wraca do normy, ze szczepionką lub bez szczepionki. I na pewno nie będzie masek ani dystansu społecznego”. “Przykro mi, ale to po prostu nonsens. Pandemie zawsze przychodziły. Musimy się dostosować przez pewien czas, ale maski nie są na zawsze, tak samo jak inne restrykcje. To po prostu histeria” – komentują Internauci.

“Nie. Musi istnieć „strategia wyjścia” z COVID. Musi być powrót do kina, kolacji z przyjaciółmi, imprez, spotkań, czasu spędzanego z rodziną w świetnych miejscach. Biznes musi się wznowić, życie musi toczyć się dalej. Odmawiam życia w zamknięciu na zawsze. Nie będę żył w strachu” – dodają inni.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

180 zł
10%

Źródło: Twitter, CNN, prawy.pl


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl