Odpowiedź na ataki terrorystyczne: Koran spłonie w “muzułmańskich gettach”

1
Koran spalony w Malmo, Fot. Twitter/ screen

Po atakach terrorystycznych, które wstrząsnęły Europą w ostatnim czasie, duńsko-szwedzka partia Stram Kurs Rasmusa Paludana odpowiedziała na islamską agresję. Paludan zapowiada palenie świętej księgi islamu w Paryżu, w “muzułmańskich gettach” oraz w Belgii.

Paludan zasłynął z organizacji anty-islamskich akcji w Szwecjii i Danii. Po dekapitacji nauczyciela, który rzekomo “obraził Mahometa” oraz morderstwie chrześcijan w kościele w Nicei i zamachu w Wiedniu, polityk zdecydował “zamanifestować europejskie ideały na gęsto zaludnionych muzułmanami obszarach”. Podkreśla, iż nie można oderwać islamskiego terroryzmu od islamu, co starają się wmówić społeczeństwu media, mówiące o “radykalizacji”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

180 zł
10%

“Muzułmański terroryzm zawsze ma związek z islamem, ponieważ jest popełniany przez muzułmanów, którzy w pełni wykonują rozkazy, które każdy muzułmanin musi przestrzegać Koranu i hadisów, aby mordować niewiernych. Jeśli muzułmanie twierdzą, że nie ma to nic wspólnego z islamem, to nie znają swojej religii lub kłamią” – twierdzi polityk.

Rasmus Paludan zapowiedział, iż 11 listopada odbędzie się anty-islamska manifestacja w Paryżu, o godzinie 14. 12 listopada Koran zostanie spalony w wielokulturowym przedmieściu Molenbeek w Belgii

Źródło: Samnytt.se

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

180 zł
10%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl