Personel medyczny otrzymał ultimatum: „Zaszczep się, lub zostań zwolniony”

1
Fot. pixabay (Pixabay License)

Pracownicy służby zdrowia w Sztokholmie otrzymali od swoich przełożonych informację, która burzy cały mit „dobrowolności” szczepień. Będą musieli się zaszczepić przeciwko COVID-19. W przeciwnym wypadku, grozi im zwolnienie – informuje NewsVoice.

Wielu medyków martwi się szczepionkami, które „wyprodukowano w rekordowym czasie”. Szwedzi wciąż pamiętają bowiem o konsekwencjach szczepień na świńską grypę. Tymczasem nie wiadomo, ile czasu trwa odporność na koronawirusa po szczepieniu, ani jakie konkretnie są skutki uboczne. Mimo to, istnieje przekonanie, iż praktycznie każdy, kto może, powinien się zaszczepić przeciw COVID-19.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

875 zł
49%

Zwolnieni z obowiązku szczepień mogą być jedynie ci z personelu medycznego, którzy cierpią na poważne alergie. „Zwykła alergia na pyłki nie wystarczy” – zaznacza portal. Również kobiety, które są w ciąży lub planują w najbliższym czasie w ciążę zajść nie muszą przyjmować szczepionki. Medycy twierdzą, iż boją się sprzeciwiać szczepieniom, ze strachu przed utratą pracy.

Źródło: SN, NewsVoice


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl