PILNE. Bill Gates się rozwodzi! „Po wielu przemyśleniach podjęliśmy decyzję”

1
Fot. Twitter

Miliarder i założyciel Microsoftu, Bill Gates, poinformował iż planuje rozwieść się ze swoją żoną Melindą po 27 latach małżeństwa. „Po wielu przemyśleniach i pracy nad naszym związkiem podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. W ciągu ostatnich 27 lat wychowaliśmy troje niesamowitych dzieci i zbudowaliśmy fundament, który działa na całym świecie, aby umożliwić wszystkim ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia” – napisał Gates w oświadczeniu.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Podkreślił, iż koniec związku nie oznacza końca wspólnych działań dla stworzonej przezeń Fundacji Billa i Melindy Gatesów. „Nadal podzielamy wiarę w tę misję i będziemy nadal współpracować przy fundacji, ale nie wierzymy już, że możemy razem wzrastać jako para w tej kolejnej fazie naszego życia” – wyjaśniono w tekście. „Prosimy o przestrzeń i prywatność dla naszej rodziny, gdy zaczynamy nawigować w tym nowym życiu” – prosi Bill i Melinda.

Źródło: Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl