PILNE. Odkłamujemy polską historię!

188

Biorąc pod uwagę fakt, że państwo polskie opluwane jest ciągle przed światową opinią publiczną przy jednoczesnych próbach przerzucenia na naszych przodków odpowiedzialności za nazistowskie zbrodnie zaprzyjaźniony portal Magna Polonia podjął kilka miesięcy temu zamiar włączenia się w akcję odkłamywania historii Polski wśród światowej opinii publicznej poprzez tłumaczenie tekstów historycznych na języki obce.

Dotychczasowe prace przyczyniły się do powstania tekstów historycznych, które zostały przetłumaczone na język angielski, francuski, niemiecki, rosyjski i włoski. Aby jednak podjęte działania przyniosły efekty, potrzebne są trzy główne filary na których możliwe jest odbudowanie dobrego imienia naszej Ojczyzny nieustannie opluwanej na arenie międzynarodowej:

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

– Stworzenie licznego grona tłumaczy, którzy podejmą się tego potrzebnego lecz wymagającego poświęcenia czasu zadania.

– Udostępniania przez jak największe grono Polaków powstających tekstów obcojęzycznych na swoich profilach społecznościowych aby istniała szansa, że teksty te przez znajomych przebywających lub mieszkających zagranicą dotrą do zagranicznej opinii publicznej.

– Wsparcie finansowe podjętych działań dzięki któremu możliwe będzie opłacenie tłumaczy i rozwinięcie działalności.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Każdego chętnego do wsparcia projektu zapraszamy do udostępniania linków:

(https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-rosyjski/   https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-niemiecki/  https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-wloski/  https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-francuski/  https://www.magnapolonia.org/kategoria/tlumaczenia-angielski/  ) i wsparcia finansowego tego przedsięwzięcia:

https://zrzutka.pl/vswms3


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl