Prof. Simon bezczelnie obraża Polaków: „Do tych pustych głów nic nie dotrze!”

3317
Prof. Krzysztof Simon, Fot. YT/ screen

Prof. Krzysztof Simon gościł w programie „Newsroom” Wirtualnej Polski. Ekspert ds. epidemii stwierdził, iż Polacy korzystający ze słonecznych dni, gromadzący się na bulwarach wykazują się wyjątkowym brakiem odpowiedzialności, jak i „pustotą”. „Do tych pustych głów nic nie dotrze!” – skomentował Simon.

Na stwierdzenie prowadzącego, iż społeczeństwo od roku jest zamknięte w domach, rzucił iż „trzeba to przetrwać”. „Trudno. Jest epidemia. W czasie wojny także tańczyli i gromadzili się na ulicach? Nie. Nie było takiej możliwości. Trzeba to przetrwać. Jest to drugi rok wojny pt. COVID-19 i mimo problemów ze szczepionkami, z zachowaniem ludzi, idziemy ku dobremu” – mówił profesor.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Podkreślił, iż noszenie masek i zachowywanie dystansu jest konieczne i nie można z tym dyskutować. Jedyną drogą powrotu do normalności jest, rzecz jasna, „przeszczepienie społeczeństwa”.

„W końcu przeszczepimy społeczeństwo, część przechoruje i wirus przestanie się rozprzestrzeniać. Innej możliwości nie ma, rozsądek i szacunek dla innych ludzi – przede wszystkim” – skwitował „ekspert”.

Źródło: Wirtualna Polska, nczas.com

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl