Prof. Środa znalazła rozwiązanie finansowych problemów Lempart: „Marto, zakładaj partię!”

424

Profesor Magdalena Środa zabrała głos w sprawie Marty Lempart, pro-aborcyjnej aktywistki, która zmaga się z problemami finansowymi. Lempart korzysta z pomocy rodziców, bez których nie mogłaby się utrzymać. Zdaniem Środy, to idealny moment, by przywódczyni Strajku Kobiet weszła do polityki.

„Ileż można aktywizować ulicę, być nieustraszonym, skutecznym, stać na czele i kulom się nie kłaniać? Marta jest zmęczona, my też – stwierdziła prof. Środa. – Cały problem z wielkimi liderami/liderkami ruchów społecznych polega na tym, że wszyscy wierzą, że są oni wolnymi duchami, które aktywizują lud do walki o lepsze jutro. Taki stary romantyczny model przywództwa. Duch nie je, nie pije, nie zarabia, nie męczy się, nie ma życia prywatnego, żadnej pracy i – Boże broń – dzieci czy rodzinnych zobowiązań” – mówiła Środa, zachęcając:

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800. Wpłata na konto:
Panta rhei
PKO BP 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei
Wpłata z zagranicy: IBAN: PL 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 BIC / SWIFT: BPKOPLPW
702 zł
25%
PayPal:

„Idą wybory, ulicą się do nich nie dojdzie. Jest miejsce na ugrupowanie progresywne, emancypacyjne, prokobiece, ekologiczne, czyli prodemokratyczne, proeuropejskie, przyszłościowe. Ta droga wymaga wsparcia wszystkich tych, którzy myślą nowocześnie, chcą kobiecego przywództwa i myślenia w kategoriach troski, a nie walki; empatii, a nie narcyzmu. Marta Lempart, nasza superbohaterka, doskonale nadaje się do tej roli. Marto, zakładaj partię!” – postuluje z optymizmem pani profesor.

Źródło: Wysokie Obcasy


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl