Przedsiębiorcy nie mają za co żyć. Prof. Horban: „Niech się wezmą za produkcję masek!”

2719
Prof. Andrzej Horban, Fot. MZ/ screen

Profesor Andrzej Horban, doradca rządu ds. epidemii zabłysnął po raz kolejny swoimi radami. Oto kolejna z serii „zmień pracę, weź kredyt” złota myśl rządowego eksperta. Tym razem, na antenie TVN24, „ekspert od zarazy” podzielił się z widzami rozwiązaniem, które pozwoli przedsiębiorcom dobrze prosperować. Cóż powinni zrobić Polacy, którzy nie mają z czego żyć przez lockdown? Odpowiedź jest prosta: „Niech robią maseczki!”

Przedłużający się lockdown systematycznie wyżyna kolejne, polskie biznesy. Przedsiębiorcy głośno protestują przeciwko zażynaniu gospodarki i odbierania im jedynego źródła utrzymania. Tymczasem, zdaniem profesora, powinni po prostu zmienić branżę i zacząć wytwarzać maseczki, którymi będą się maskować Polacy.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„To trochę jest żenująca sytuacja, jeżeli w kraju 40-milionym nie jesteśmy w stanie wyprodukować własnych masek. Musimy korzystać z masek produkowanych za granicą” – skarżył się Horban. „Od roku jest epidemia i troszeczkę tutaj bym (zaapelował – przypis redakcji) do wszystkich, do panów przedsiębiorców, którzy mówią, że nie mają z czego żyć, a gdyby się wzięli za produkcję masek, to mieliby z czego żyć” – wypalił całkiem na serio doradca premiera.

Źródło: TVN24, nczas.com


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl