RECENZJA. Kazimierz Braun: „Wieczorne rozmowy z wnukami w trudnym czasie”

9

„Wieczorne rozmowy z wnukami w trudnym czasie” Kazimierza Brauna to osobiste rozmowy autora z wnukami, podczas których stara się on wytłumaczyć dzieciom najważniejsze wartości, takie jak: wierność, odwaga, troskliwość i pracowitość.

Autorowi w szczególności zależy na pielęgnowaniu tradycji i kultury Polski. Podkreśla, że wiek, w rozumieniu polskiej tradycji i wiary, nie ma znaczenia – nawet najmłodsi mają prawo do wiedzy, a my poprzez rozmowę mamy ułatwić im dotarcie do prawdy.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800. Wpłata na konto:
Panta rhei
PKO BP 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei
Wpłata z zagranicy: IBAN: PL 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 BIC / SWIFT: BPKOPLPW
702 zł
25%
PayPal:

Twórca realizuje obowiązek, jakim jest przekazywanie wartości młodym pokoleniom. Wskazuje, że ta powinność należy do każdego z nas. To właśnie w rękach młodych pokoleń jest los Polski i tylko poprzez zachowanie u nich wzorców moralnych, możemy mieć pewność, że nasz kraj pozostanie silny i w swej nienaruszonej, zdrowej formie. Kazimierz Braun, opowiadając własne historie i przeżycia, przekazuje główne wzorce i prawidła, którymi sam się kierował, dając przykład na to, że nasze doświadczenia stanowią podstawę do kształtowania świadomości u młodzieży.

W książce, oprócz wesołych rozważań, przeplatają się bardzo trudne dla wielu z nas tematy obecnej pandemii czy czasów okupacji i komunizmu. Autor jednak otwarcie mówi o problemie do własnych wnuków. Sam stwierdza: „nie należy trzymać światełka pod korcem – niech więc już idzie ta książka w ręce innych czytelników” – pozwalając tym samym i nam cieszyć się tak osobistymi jego zapiskami.

Publikacja zachęca do rozważań nad tym, jak możemy przyczynić się do rozwoju kulturowego i duchowego naszych dzieci. Ujawnia, jak dzielić się wiedzą z najmłodszymi i jak tłumaczyć im wspomniane w tytule „trudne czasy”.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

702 zł
25%
PayPal:

Wpłata na konto:

PKO BP
27 1020 4564 0000 5102 0174 1099
Panta rhei
Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei

Wpłata z zagranicy:

BIC / SWIFT: BPKOPLPW
IBAN: PL 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099
Panta rhei
Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei

Bestseller stanowi wskazówkę dla dziadków, rodziców czy opiekunów w kontakcie z najmłodszymi. Możemy z czystym sercem przyznać, że jest to pozycja, którą warto przeczytać.

Wydawnictwo 3DOM podjęło decyzję, aby wydać powyższe dzieło, ponieważ podtrzymywanie kultury i tradycji Polski, o której mówi książka, jest niezmiernie istotne.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania, link do książki: https://3dom.pro/18482-kazimierz-braun-wieczorne-rozmowy-z-wnukami-w-trudnym-czasie.html


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl