Sekretarz ONZ ma nową teorię nt. epidemii COVID-19: “Owoc tysiącleci patriarchatu!”

1
Antonio Guterres, Fot. Twitter

Sekretarz Organizacji Narodów Zjednoczonych doszedł do dość zaskakujących wniosków, których nie powstydziłby się żaden ruch feministyczny – mianowicie, epidemię koronawirusa połączył z panującym rzekomo patriarchatem. To on bowiem ma stanowić zagrożenie dla całej ludzkości. Antonio Guterres, Sekretarz Generalny ONZ stwierdził, iż epidemia zademonstrowała społeczeństwu dominację patriarchatu:

“Epidemia COVID-19 demonstruje, co już wiemy: tysiąclecia patriarchatu zaowocowały zdominowanym przez męskość światem z kulturą zdominowaną przez męskość, która jest zagrożeniem dla każdego – kobiet, mężczyzn, dziewcząt i chłopców. Tym samym odwoływania się do wzorca głowy rodziny stanowi jeden z problemów dla ONZ” – stwierdził Guterres, płynnie przechodząc od globalnej pandemii do typowych problemów “pierwszego świata”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

355 zł
20%

Stwierdzenie wyjątkowo przypadło do gustu środowiskom feministycznym, które już od dawna głosiły epidemię “toksycznej męskości”. Od dawna popularyzowały one hasła, iż gdyby rządy sprawowały kobiety, świat przeszedł by znacznie mniej wojen i katastrof. Sekretarz ONZ zdaje się przyznawać im całkowitą słuszność, ku uciesze “postępowych”, lewicowych środowisk.

Źródło: ONZ


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl