Spadkobierca niemieckich zbrodniarzy uczy Polaków o “prawach człowieka”

1
Dzieci w Auschwitz, kadr z sowieckiego filmu, Fot. Wikipedia.org

27 września  1944 roku w kolejnym dniu Powstania Warszawskiego Niemcy dopuścili się wymordowania blisko 140 żołnierzy Armii Krajowej, którzy w czasie ewakuacji z Mokotowa wyszli na obszar opanowany przez wroga. Tego też dnia w szpitalu powstańczym przy ul. Drewnianej 8 na Powiślu został zamordowany przez Niemców mjr inż. Wacław Janaszek (1903-1944)[1].

Po 76 latach niemiecki ambasador podpisuje się pod wspólnym listem łamiącym postanowienia konwencji wiedeńskiej w sprawie rzekomego łamania praw człowieka w Polsce osób deklarujących się jako lesbijki, geje, biseksualiści, transwestyści. Że jest to list czysto polityczny jasno wskazuje fakt, że ambasadorzy z wielką troską pochylają się nad rzekomym łamaniem praw w Polsce będąc ślepi na los mordowanych w Nigerii chrześcijan, na zakaz praktyk religijnych chrześcijan m.in. w Arabii Saudyjskiej.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

457 zł
25%

Skandalem jest jednak sytuacja, że reprezentant państwa odpowiedzialnego za jedno z największych ludobójczych akcji wobec narodu polskiego w XX wieku ośmiela się uczyć naród polski praw człowieka. Niemcy przez krzywdy jakich nawet nie próbują odpokutować stają się nauczycielem praw człowieka w kraju, którym pragnęli zniszczyć biologicznie.

Ambasador Niemiec Arndt Freytag von Loringhoven, który odnosząc się do służby własnego ojca w kwaterze Hitlera w czasie wojny stwierdził, że jego obowiązkiem była walka za Ojczyznę, czym zrównał żołnierzy Wermachtu, którzy zdradziecko zaatakowali 1 września 1939 roku Polskę, z naszymi przodkami, którzy nie pragnąć wojny w momencie zagrożenia stanęli naprzeciw brutalności niemieckich żołnierzy „walczących za swoją Ojczyznę” poprzez mord na ludności cywilnej, gwałty, grabież i zniszczenie Polski.

W kalendarium polskiej martyrologii nie znajdzie się ani jeden dzień w roku w którym nie zaznaczone byłyby mordy, represje i gnębienie przez Niemców naszych przodków. W polską ziemię wsiąknęła krew niewinnie mordowanych naszych rodaków. Ambasador Niemiec chodząc po tej ziemi, staje się obrońcą praw człowieka szkoda tylko, że nie przypomina dokonań swoich przodków na polskiej ziemi w obronie praw człowieka – oczywiście nie Polaka, gdyż Polacy uznawani byli za podludzi.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

457 zł
25%

[1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarium_powstania_warszawskiego_%E2%80%93_27_wrze%C5%9Bnia aktualizacja 28.09.2020 r.


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl