Sprawca przemocy domowej oskarżony o gwałt: Kim jest Jacob Blake, dla którego BLM demoluje Wisconsin?

739
Jacob Blake, Fot. Twitter

W ostatnim tygodniu przez Wisconsin przetoczyła się fala protestów, przez media określanych, jako pokojowe. Spłonęły dziesiątki samochodów, wybito szyby witryn sklepowych i podpalono śmietniki. Wszystko przez niedzielne postrzelenie czarnoskórego Jacoba Blake’a.

29-letni mężczyzna został siedmiokrotnie postrzelony przez policjanta Rustena Sheskey’a z Kenosha w stanie Wisconsin. Najpierw jednak policja użyła paralizatora, gdy Blake zignorował polecenia funkcjonariuszy. Siedem strzałów padło w chwili, gdy czarnoskóry wsiadał do samochodu wbrew rozkazom policji, którą wezwać miała jego narzeczona.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Świadkowie zeznali, iż policja wielokrotnie krzyczała „Rzuć nóż!” nim Rusten zaczął strzelać. Na przednim siedzeniu faktycznie znaleziono nóż, w samochodzie przebywała trójka dzieci Blake’a. Ten ostatni powód zdaje się dominować opinię mediów, jakoby postrzelono bezbronnego człowieka i porządnego ojca.

W trakcie dochodzenia pojawiły się również zeznania, iż Blake już wcześniej wymachiwał nożem na stacji paliw. Z tego powodu również mieli zostać wezwani policjanci. Uznany niemal za świętego i męczennika czarnej społeczności, Blake posiada bogatą przeszłość kryminalną.

W roku 2012 został aresztowany za pobicie w domu, narażenie życia i zdrowia dziecka oraz jazdę pod wpływem alkoholu. W roku 2013 aresztowano go za włamanie się do cudzego pojazdu. 7 lipca wydano nakaz aresztowania go za napaść seksualną trzeciego stopnia. Został oskarżony o gwałt i przestępstwo „związane z przemocą domową”. Oprócz oskarżenia o gwałt, Blake był także stroną kilku sporów o alimenty.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Here ya go, this is what really happened Police were called because Jacob Blake was waving a knife around in a gas…

Posted by Drageon Margon on Wednesday, August 26, 2020

Źródło: Wisconsin Circuit Court Access, BBC, CNN


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl