SZOK. Aborcjonistka przekonuje: „Aborcja może być ZABAWNA!”

469
Naklejka "Ratuj mnie!", Fot. Strona Życia

Działaczka tzw. „aborcyjnego dream teamu”, Natalia Broniarczyk stwierdziła bez ogródek, iż aborcja to jej hobby. Na słowa dziennikarki, iż kobiety wcale „nie robią aborcji dla zabawy”, Broniarczyk szybko wtrąciła, iż owszem – czasem robią.

„To nie jest specjalnie zabawne doświadczenie” – stwierdziła prowadząca. „Może być. Rzadko, ale może być” – rzuciła aborcjonistka w odpowiedzi. Inne jej wypowiedzi pokazują jasno, iż nie był to jednorazowy tekst rzucony bez namysłu. „Żeby to się stało po prostu, znowu to powiem i znowu będzie skandal: hobby. Czyli co lubisz robić? Lubię pomagać innym osobom w aborcjach” – mówiła już wcześniej Broniarczyk, tłumacząc swoje „powołanie” do zabijania nienarodzonych dzieci.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800. Wpłata na konto:
Panta rhei
PKO BP 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei
Wpłata z zagranicy: IBAN: PL 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 BIC / SWIFT: BPKOPLPW
702 zł
25%
PayPal:

Abrocjonistka zdradziła również swoje największe marzenie: „Żeby aborcja była wszędzie: na stacjach benzynowych, w monopolu, żeby można było tabletki kupić i żeby aktywiści i aktywistki odczarowały nam aborcję. Czyli powrót aborcji do ludu to jest moje życzenie dla nas wszystkich”.

Źródło: Strona Życia


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl