Szwecja: 17-latka zeznawała przeciwko imigrantowi-oprawcy. Zamaskowany gang skopał ją po twarzy w parku

874
17-letnia Emma, Fot. Facebook/ Samnytt.se

Dwie szwedzkie nastolatki, 17-letnia Emma i jej koleżanka przesiadywały w niewielkim parku w Goteborgu, gdy zostały zaatakowane przez grupę zamaskowanych osób. Napastnicy mieli skopać i pobić dziewczynki, “uderzając je w twarz i kopiąc w ciało”. Następnie wszyscy uciekli.

Matka Emmy wyznała, iż miejsce znajdowało się około 200 metrów od jej domu, a tych ludzi nigdy wcześniej nie widziały. Napad miał trwać około 10 minut, podczas których dziewczyna otrzymała około 15 ciosów, głównie w twarz i inne części głowy. Emma doznała wstrząsu mózgu. Sami napastnicy mieli maski i rękawiczki, nie odzywali się ani słowem.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

355 zł
20%

“Pociągnęli ją w dół, kopali, bili w twarz i kopali w nogi” – opisywała później matka. “Trzy osoby przeciwko jednemu, więc co to do cholery jest” – zapytuje kobieta. Wiadomo, iż powodem napaści nie był rabunek, ponieważ nic nie skradziono. Wydawało się również, że oprawców interesuje jedynie Emma – drugą dziewczynę pobili, ponieważ próbowała jej bronić.

Matka Emmy podejrzewa, że ​​nadużycia gangów mogą mieć związek z zeznaniami, które Emma zeznawała w kwietniu przeciwko imigrantowi, który został skazany za znęcanie się nad jej przyjaciółką. “Jej koleżanka została pobita w sierpniu zeszłego roku. Emma była świadkiem zdarzenia. Inny rodzic, którego dzieci również zeznawały, zadzwonił i pomyślał, że ma to coś wspólnego z procesem” – dodaje matka ofiary.

Emma powiedziała rodzicom, że nie ma już odwagi wychodzić z domu i nie czuje się bezpiecznie w mieście. Dziewczyna chce się wyprowadzić z Goteborga.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

355 zł
20%

Igår kväll vid ca 22.20 blev vår dotter misshandlad av 3 maskerade personer. Misshandeln skedde på Backa kyrkogata 9 i…

Posted by Anna Larsson Fd Olausson on Friday, August 7, 2020

Źródło: Samnytt.se, Facebook


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl