Szwecja: Afgańczyk brutalnie zgwałcił niepełnosprawną kobietę. Otrzymał skandalicznie niski wyrok

767
Fot. pixabay (Pixabay License)

21-letni Amir Rahimi z Afganistanu zgwałcił niepełnosprawną kobietę w południowym Sztokholmie. Zbrodnia miała miejsce w styczniu bieżącego roku. Afgańczyk został skazany na dwa i pół roku więzienia, uniknie również deportacji.

Imigrant nawiązał kontakt ze swoją ofiarą w styczniu 2020-go roku za pomocą mediów społecznościowych. Kobieta mieszka z matką, od urodzenia posiada „lekką niepełnosprawność intelektualną i uczęszcza do liceum specjalnego”. Jej wskaźnik inteligencji określono jako „znacznie poniżej średniej”.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

15 stycznia Amir spotkał się z nią w swoim domu „w celu odbycia stosunku”. Według śledztwa, Afgańczyk naciskał na ofiarę, która prawdopodobnie nie była świadoma znaczenia pojęcia stosunku seksualnego. Dzień po spotkaniu matka kobiety odkryła, iż tak „obficie krwawi”. Lekarze na ostrym dyżurze odkryli „głębokie pęknięcia błony śluzowej ujścia pochwy”. Konieczne było znieczulenie kobiety i zszycie jej trzema szwami. Podczas przesłuchania przyznała, iż odczuwała ból i krzyczała, nie chcąc odbywać stosunku.

Amir Rahimi został aresztowany 16 stycznia pod zarzutem gwałtu. Teraz został skazany na dwa lata i sześć miesięcy więzienia. Jednocześnie sąd uznał, iż „nie ma szczególnych powodów do wydalenia”, zatem Amir nie zostanie deportowany ze Szwecji.

Źródło: Samnytt.se

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl