USA: zabił dwóch pedofili laską inwalidzką. Więzień uznał, iż wyświadczy tym wszystkim przysługę

6885
Fot. Twitter

41-letni skazaniec zabił dwóch pedofili, którzy trafili wraz z nim do więzienia. Jonathan Watson został skazany na dożywocie za morderstwo w kalifornijskim więzieniu. Przeniesiono go z wydzielonej celi do pomieszczenia, w którym mieszkało kilku innych więźniów. W ten sposób Watson znalazł się w jednej celi z pedofilem.

Jonathan zgłaszał sprzeciw, ale nie został on wzięty pod uwagę przez władze więzienia. Pedofil oglądał przy nim bajki dla dzieci, drwiąc z jego bezsilności. Mężczyzna nie wytrzymał i zatłukł zboczeńca swoją laską inwalidzką. Następnie zgłosił zabójstwo strażnikom. Na korytarzu natknął się jednak na kolejnego pedofila, którym był znany handlarz dziećmi. Jego również zabił swoją laską.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

– Pomyślałem, że wszystkim wyświadczę przysługę – wyznał. Zboczeńcy odnieśli liczne uszkodzenia czaszki, jak wykazała sekcja. Jeden z nich zmarł na miejscu, następny trzy dni później, w szpitalu. Zabójca pedofili napisał specjalnie list do „Bay Area News Group”, tłumacząc swoje pobudki. Zwrócił szczególną uwagę na fakt, iż mężczyźni szydzili i drwili ze współwięźniów, głównie poprzez oglądanie programów dla dzieci. W Internecie zyskał przychylność i sympatię tysięcy osób, które popierają jego motywację i wyrażają wsparcie oraz szacunek.

Źródłó: Daily Mail, nczas.com


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl