[WIDEO] Antifa wraz z BLM zaatakowały jadący radiowóz. Nie przewidziały reakcji policji

13021

Amerykańscy lewicowi „aktywiści” protestujący przeciwko rzekomej przemocy policyjnej jak i przeciw Donaldowi Trumpowi zostali niemiło zaskoczeni w Sacramento, gdzie zorganizowali kolejny protest. Wraz z członkami ruchu Black Lives Matter zablokowali ruch uliczny, przy czym zaczęli atakować samochody policyjne i wdrapywać się po nich. „Protestujący” byli jednak wyjątkowo zaskoczeni, gdy funkcjonariusze nie zatrzymali się, gdy zaczęto wdrapywać się na radiowozy i kontynuowali jazdę.

W mediach społecznościowych „aktywiści” donoszą, iż policja umyślnie kogoś… przejechała. Twierdzą wręcz, iż podczas wieców Trumpa „policja rozjeżdża ludzi”. Obejrzenie filmu pozwala jednak wysunąć zgoła inne wnioski. Mężczyzna wspiął się na jadący radiowóz prawdopodobnie oczekując, iż ten się zatrzyma. To się jednak nie stało.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Aktywista, który wdrapał się na jadący radiowóz, został z niego wyrzucony, gdy się nie zatrzymał. Po upadku mężczyzny z jadącego samochodu, aktywiści wyrazili zdumienie i konsternację, że oficer miałby czelność kontynuować jazdę pomimo ataku na jego samochód” – zauważa PM.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: PM, Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl