[WIDEO] Austria: Wiedeń ma dość lockdownu. Nawet 15 tys. osób wyszło na ulice protestować

1780

W sobotę w Wiedniu miał miejsce protest przeciwko obostrzeniom, który zgromadził kilka tysięcy osób. Kilku demonstrantów zostało aresztowanych, gdy nie posłuchali apeli policji o rozejście się do domów. W trakcie demonstracji miały miejsce starcia z lewicowymi działaczami, organizującymi kontrmanifestację.

Protestujący przeciwko restrykcjom nie nosili masek, nie zachowywali również dystansu społecznego. „Według szacunków mediów, około 15 000 osób wzięło udział w tym wiedeńskim „spacerze” 6 marca 2021 r.” – podaje kanał Telewizji Wiedeńskiej. Austriacy mają być zniecierpliwieni przedłużającymi się restrykcjami, które utrudniają codzienne życie i doprowadzają prywatne biznesy o ruiny.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: Twitter, YouTube,


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl