[WIDEO] “Bandyci, kretyni, medyczni troglodyci!” Lekarze w TVP szczują na Polaków protestujących przeciwko restrykcjom

1

TVP Info z typowym dla siebie wdziękiem przedstawiło demonstracje przeciwko obostrzeniom jako ruch “antycovidowców”, ośmieszając protestujących. “Ci, którzy wierzą, że pandemia to spisek Billa Gates’a” – określa protestujących Polaków stacja.

“Byli płaskoziemcy, byli reptilianie, wiara w jaszczury które żądzą światem. Są tacy którzy wierzą w Yeti lub prezenty od świętego Mikołaja” – kpi TVP Info. “Z antycovidowcami problem jest inny. To sianie anarchii w czasach, gdy dyscyplina i porządek decydują o ludzkim życiu”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Podczas, gdy premier zachowuje się dyplomatycznie”, eksperci mają nie “przebierać w słowach”. “Nie ma przyzwolenia na takie postawy. Dlatego, że gdybyśmy to zaakceptowali, to musielibyśmy powiedzieć że tak, zgadzamy się na samobójstwo z wyboru” – mówił profesor Marian Zembala, “absolutny autorytet”. “Epidemia jest wojną (…) Ten nieodpowiedzialny, który dzisiaj protestuje, jutro zarazi wielu innych” – przekonuje Zembala.

“Maseczki to podstawa” – podkreśla TVP. Eksperci przekonują, iż wirus atakuje wszystkich bez wyjątku. “Część osób jest zagubiona, część nie rozumie” – mówi doktor Michał Sutkowski. “Część to są kretyni, bandyci, medyczni troglodyci. Ludzie, którzy nam zagrażają i nam źle życzą” – mówi doktor. Można zatem stwierdzić, iż sprzeciw wobec obostrzeń został podciągnięty już oficjalnie pod bycie “zwolennikiem teorii spiskowych” czy wręcz, co gorsza- “wrogiem ludu”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

„Bandyci, medyczni troglodyci” – lekarze komentują demonstrację „proepidemików”

„Bandyci, medyczni troglodyci” – lekarze komentują demonstrację „proepidemików”#wieszwięcej #koronawirus Zobacz więcej: https://www.tvp.info/50277139/bandyci-medyczni-troglodyci-lekarze-komentuja-demonstracje-proepidemikow

Posted by tvp.info on Saturday, October 10, 2020

Źródło: TVP Info


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl