[WIDEO] Bronili własnego domu przed wściekłym tłumem BLM. Staną za to przed sądem

1

Patricia i Mark McCloskey zostali oskarżeni o grożenie bronią uczestnikom zamieszek, jak i rzekome fałszowanie dowodów. Para prawników stanęła bowiem do obrony swojego domu przed “demonstrantami” Black Lives Matter, którzy włamali się na jej posesję. Państwo McCloskey wycelowali broń w “tłum aktywistów”, którzy sforsowali bramę ich posesji.

„Wyłamali naszą bramę, wtargnęli na naszą własność. Żadna z tych osób nie jest teraz o nic oskarżona”- stwierdził Mark McCloskey, podkreślając absurdalność procesu. „Jesteśmy oskarżeni o przestępstwa, które mogą kosztować nas cztery lata życia i naszą licencję prawniczą” – dodał.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

To, czego jesteście tutaj świadkami, jest po prostu okazją dla rządu, lewicowego, demokratycznego rządu miasta St. Louis, aby prześladować nas za to, że korzystamy z naszych praw wynikających z Drugiej Poprawki” – tłumaczył mężczyzna. „Kiedy wszystkie fakty zostaną ujawnione, stanie się jasne, że McCloskey nie popełnili żadnego przestępstwa” – przekonuje prawnik pary, Joel Schwartz.

Źródło: PM, Twitter, KMOV

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl