[WIDEO] Brutalna akcja policji. Właściciel otwartego pubu PiwPaw „rzucony na glebę i skuty”

3584
Policja pod klubem PiwPaw, Fot. screen

Pub PiwPaw w Warszawie po raz kolejny mierzy się z interwencją policjantów. Właściciel lokalu nie chciał zamykać lokalu pomimo obostrzeń, co przysporzyło mu kłopotów ze strony policji. Ostatnio funkcjonariusze interweniowali w piątek. Pan Michał, właściciel, został skuty i zawieziony na komendę. Zdarzenie nagrali przedstawiciele pubu.

https://www.facebook.com/watch/?v=401567930828664

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Już zakutego rzucają na glebę i cisną kolanami” – piszą udostępniający nagranie. „Draństwo. Jak widać Michał nie zaatakował nikogo” – podkreślają przedstawiciele pubu, który policja nęka jedynie dlatego, iż nie zaprzestał działalności w czasie epidemii. Właściciel miał jedynie wyjść na ulicę, a policja zakuła go w kajdanki i wywiozła na komendę.

https://www.facebook.com/watch/?v=878634072920881

https://www.facebook.com/watch/?v=225846215954285

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: Facebook, nczas.com


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl