[WIDEO] Brutalność policji na marszu przeciw restrykcjom! Kobieta pobita przez funkcjonariusza

1

Protest przeciwko obostrzeniom w Głogowie zakończyła brutalna interwencja policji. Około stu osób zebrało się na Bulwarze, protestując przeciwko restrykcjom związanym z COVID-19. Przeciwko obywatelom wystąpiły oddziały policji, łącznie z antyterrorystami.

Doszło do starć pomiędzy zebranymi, a policją, która odcięła drogę zebranym i usiłowała zakończyć manifestację. Na nagraniach z akcji udostępnionych przez otwieraMY widać, jak funkcjonariusz bije jedną z kobiet pałką. Później ofiara zostaje rzucona na ziemię.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Agresywne bydlę w mundurze podczas dzisiejszej manifestacji w Głogowie” – napisał na Twitterze udostępniający nagranie, oddolny ruch. „Zwracamy się z prośbą o pomoc w identyfikacji bandyty. Zgłosiły się już dwie kancelarie, które zadbają żeby nie doczekał emerytury, a jego dane wrażliwe obiegną internet ku chwale rodziny”.

Źródło: Twitter, nczas.com

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl