[WIDEO] “Covidianie biją się już między sobą!” Bójka w tramwaju: “Wynoś się, ty ku*wo!”

1

Pomiędzy dwoma kobietami doszło do bójki w autobusie lub tramwaju, gdy jedna zapytała drugą, dlaczego się do niej dosiadła. “Widzi pani, wszyscy młodzi zakładają (maseczki – przyp. redakcji) i noszą, a pani się tutaj dosiadła, no niech się pani…” – zaczęła starsza kobieta w maseczce. Jej słowa skierowane były do… innej kobiety w maseczce, siedzącej obok. Wydaje się, iż zaczepiona ma maseczkę tylko na ustach. Komentujący zauważają, iż powodem sprzeczki mógł być także dystans społeczny.

Ta zareagowała rękoczynem, okładając starszą i krzycząc: “Wynoś się stąd, ku*wo!” Starsza wstała. Na pytanie, czemu uderzyła kobietę, ciemnowłosa rzuciła tylko, że “jest powód”. Jak zauważają Internauci, napięcie w społeczeństwie rośnie, i nawet fakt noszenia maseczki niewiele zmienia. “Covidianie biją się już między sobą” – komentuje udostępniający wideo.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Niby śmieszne, ale agresja rośnie, z dnia na dzień. I to jest wina sprzedajnej TV – zauważają inni. Dobrze niech się leją, będzie ich mniej , oni i tak nie walczą o wolną Polskę – piszą inni. Niedotlenieni. Struci własnym czadem – zauważają inni.

“Nie nazywajmy Pani tej po prawej stronie covidianką” – apeluje inna Internautka. “Wiele osób nie wierząc w plandemię dla świętego spokoju nosi maskę tylko na ustach w sklepach czy komunikacji miejskiej. Po cholerę ta która miała kaganiec maseczkę na ustach i nosie zwraca uwagę tej która miała tylko na ustach? Nie popieram bicia kogoś… Nie musiała się do niej dosiadać i ustawiać jej!!! Według tej propagandy plandemii jak ktoś ma maseczkę nie zaraża… Ona według tej propagandy chroni innych i naraża tylko siebie. Ma prawo chociaż w ten sposób oddychać w miarę normalnie…”

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

covidianie biją się już między sobą ;)…

Posted by Marek Palarczyk on Wednesday, October 7, 2020

Źródło: Facebook


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl