[WIDEO] Dziesiątki palestyńskich dzieci giną w izraelskich nalotach. Netanjahu bezlitośnie: „Płacą i będą płacić wysoką cenę”

497

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu oświadczył, iż Izrael nie będzie miał litości wobec palestyńskich „terrorystów”. Podczas ataków na rzekome siły Hamasu, od kilku dni ostrzeliwana jest również ludność cywilna. „Zapowiedziałem, że z dużą siłą uderzymy w Hamas i inne grupy terrorystyczne i będziemy to nadal robić, liderzy Hamasu nie zdołają się przed nami ukryć” – przekazał. Poinformował również o ataku sił izraelskich na podziemne kryjówki jednostek.

„Wczoraj zaatakowaliśmy cele pod ziemią. Hamas sądził, że może się tam ukryć, ale się nie ukryje. (…) Przywódcy Hamasu myślą, że uciekną z naszego uścisku. Nie uciekną. Możemy dosięgnąć ich wszędzie i będziemy to robić” – podkreślił. „Zaatakowali nas w nasze święto, zaatakowali naszą stolicę, wysłali rakiety na nasze miasta; płacą i będą za to płacić wysoką cenę” – dodał. Podziękował również za wsparcie Stanom Zjednoczonym, Francji, Niemcom i Wielkiej Brytanii.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800. Wpłata na konto:
Panta rhei
PKO BP 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 Tytułem: Darowizna na portal Panta rhei
Wpłata z zagranicy: IBAN: PL 27 1020 4564 0000 5102 0174 1099 BIC / SWIFT: BPKOPLPW
702 zł
25%
PayPal:

„To jeszcze nie koniec. Zrobimy wszystko, by przywrócić bezpieczeństwo naszym miastom i obywatelom” – skwitował Netanjahu. W piątek Izrael kontynuował ostrzał Strefy Gazy, z której atakować mają siły Hamasu. W minionych dniach zginęło tam co najmniej 122 Palestyńczyków, w tym 31 dzieci. Ponad 800 osób zostało rannych.

Źródło: JP


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl