[WIDEO] Grecja: Imigranci z uśmiechem filmują, jak liżą puszki z jedzeniem dla niemowląt. “Antyspołeczne, oburzające zachowanie”

1

Mieszkańcy greckiej wyspy Samos nie bez przyczyny mają dość imigrantów. Ci bowiem, najwyraźniej, bardzo starają się, aby nie budzić sympatii lokalnej ludności. Grupka imigrantów na przykład sfilmowała się w sklepie spożywczym, gdzie – podczas oficjalnie trwającej pandemii – lizali puszki z jedzeniem dla niemowląt.

Grecja przeżywa kolejną falę koronawirusa, a w każdym razie społeczeństwo jest na jego punkcie mocno wyczulone. Wielu spośród nielegalnych imigrantów przybywających na wyspy otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Burmistrz wschodniego Samos, Giorgos Stanzos, zareagował oburzeniem na zachowanie “uchodźców”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Burmistrz uznał, iż imigranci muszą zostać ukarani, bez względu na pochodzenie. „Takie antyspołeczne zachowanie w środku pandemii musi być ukarane bez względu na to, skąd są sprawcy. Dziękujemy greckiej policji za ochronę bezpieczeństwa i zdrowia publicznego” – oświadczył burmistrz. Policja aresztowała już jednego podejrzanego imigranta.

Źródło: PT, Breitbart, SN

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl