[WIDEO] Grzegorz Braun zapewnia: „Rzeszów zostanie strefą wolną od lockdownu!”

1

Poseł na Sejm RP i kandydat w przedterminowych wyborach w Rzeszowie, Grzegorz Braun, zadeklarował chęć ogłoszenia miasta strefą „wolną od lockdownu”. „Pierwszego dnia mojej prezydentury Rzeszów zostanie proklamowany strefą wolną od lockdownu” – zapewnił podczas konferencji Braun. Dodał, iż „za tą proklamacją pójdą praktyczne działania, te które leżą w sferze kompetencji prezydenta miasta”.

Kandydat do fotelu prezydenta zapewnił, iż po objęciu stanowiska „wezwie dyrektorów wszystkich szkół i placówek edukacyjnych, opiekuńczych, tych zależnych od miasta, do tego żeby wrócili do normalnej pracy”. Z kolei Straż Miejska zostanie wysłana „do ochrony, do obrony przedsiębiorców, restauratorów, ale także organizatorów innego rodzaju usług, np. siłowni”. „Skieruję Straż Miejską, żeby monitorowała sytuację, żeby uruchomiła gorącą linię dla wszystkich przedsiębiorców, którzy napotykaliby jakieś przykrości, nieprzyjemności i przeszkody w swojej pracy” – przekazał Braun.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

https://www.facebook.com/1971966879776579/videos/214548340011379

Źródło: Facebook


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl