[WIDEO] HIT: Antifa i Black Lives Matter pocięli opony przejeżdżającego samochodu. Okazało się, że właścicielką była czarnoskóra

1

Aktywiści Black Lives Matter z Los Angeles twierdzili, iż kobieta próbowała przejechać ich, gdy protestowali na ulicy. Samochód przejeżdżającej kobiety został otoczony, a “protestujący” zaczęli ją obrażać i przecięli jej opony. Wtedy zdali sobie sprawę, iż prowadząca pojazd była czarna.

Nagrywający scenę opowiada, iż samochód miał próbować wjechać w tłum. „Ten samochód próbował go uderzyć” – powiedział, gdy aktywiści tłoczyli się w samochodzie. Można zobaczyć jedną osobę niosącą flagę anarchistów. Samochód próbuje jechać ulicą, podczas gdy aktywiści wspinają się na niego, aby spróbować go zatrzymać. Słychać odgłos ostrza przecinającego gumę i syk wydostającego się powietrza – relacjonują amerykańskie media.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405 zł
20%

Protestujący z radością przyjęli przecięcie opon, krzycząc iż kierowcy po prostu się to należało. “Rozbijają ci pieprzone opony, kiedy próbujesz przejechać ludzi!” – krzyczy ktoś. “Próbujesz przejeżdżać ludzi, a twoje pieprzone opony rozcinane!” – słychać na nagraniu. „Tak to robimy w LA. Tak to kurwa robimy. Chcesz przejechać ludzi, wepchniesz w to swoje gówno. Ludzie otoczyli samochód, bo ona próbowała przepchnąć grupę protestujących”.

Aktywiści skandują “nie ma sprawiedliwości, nie ma pokoju!”. Kolejny klip pokazuje, jak z samochodu wysiada jego właścicielka. Gdy tłum zorientował się, że rozciął opony czarnoskórej kobiety, dziwnie milknie i zaczyna się rozchodzić. Komentujący nagranie nie ma wiele do powiedzenia. “Gdy jest widoczna, aktywiści w tłumie są mniej skłonni do obrażania jej lub niszczenia jej mienia. Wydaje się, że stracili werwę do konfrontacji z kobietą” – zauważa PM.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405
20%

Źródło: PM, Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl