[WIDEO] HIT. Korwin-Mikke i Braun interweniują w obronie właściciela klubu. Policja uciekła

3231

Właściciel zadłużonego przez lockdown, warszawskiego klubu PiwPaw dzielnie walczy z systemem. Wczoraj jednak został aresztowany, o czym poinformował lokal. W sprawie interweniowali posłowie Konfederacji – Janusz Korwin-Mikke i Grzegorz Braun.

„Myśmy zastali faceta, który jest skuty, spsikany gazem, zwija się po podłodze. Znaleźliśmy właściciela. Wygląda to bardzo brzydko. Uważam, że środki są co najmniej nieadekwatne” – opisał sytuację Korwin-Mikke, czekając na komisariacie na kontakt z policją. Poseł Braun zwrócił się do dyżurującego oficera, prosząc o kontakt z jego przełożonymi.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Proszę mnie posłuchać. Mówi do pana poseł na Sejm. Proszę się skupić i proszę posłuchać. W każdej służbie jest zawsze jakiś przełożony. Niech pan nie mówi, że pan tu lata bez niczyjego rozkazu” – mówił, podczas gdy ten zapewniał, iż przełożonych… nie ma. W końcu posłowie zostali sami, nie pojawił się żaden funkcjonariusz policji.

„Kończymy tę audycję, bo doszliśmy do ściany, po raz kolejny. Myślę, że to jest nasza rola, że dochodzimy do ściany i demonstrujemy możliwości i niemożliwości, ograniczenia systemu” – mówił Braun. „Policja poinformowała, że jej nie ma. Policja poinformowała, że tu nikt nie dowodzi, że wszyscy przełożeni są na mieście. Czyli tu, gdy kota nie ma, myszy harcują. Zmył się nawet portier” – podkreślił poseł. „Chodźmy stąd, bo jeszcze będzie na nas, jak coś zginie” – dodał.

https://www.facebook.com/106600228077217/videos/1762367750608841

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

https://www.facebook.com/jelena.jovovic.395/videos/2326020240876097/?t=0

Źródło: Facebook, nczas.com


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl