[WIDEO] HIT! Sławomir Mentzen MASAKRUJE posła PiS w TVP INFO!

1

Na antenie rządowej telewizji TVP Info doszło do brutalnej masakry intelektualnej. Sprawcą był, rzecz jasna, doktor Sławomir Mentzen, który merytorycznie rozjechał PiS-owską propagandę. Wypunktował grzechy władzy, poczynając od wiary we… własną propagandę.

“Prawdziwą tragedią jest, gdy rząd wierzy we własną propagandę. Ja nie wiem skąd pan poseł Lipiec wziął informację, że Polska jest jakimś modelowym krajem dla innych państw czy że inni stawiają za wzór to, jak radzimy sobie z koronawirusem. To jest jakaś bzdura!” – stwierdził Mentzen. Następnie odniósł się do fenomenu zbiorowego testowania społeczeństwa.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

275 zł
15%

“Powoływanie się na tę liczbę pozytywnych testów jest po prostu śmieszne, bo ona zależy tylko i wyłącznie od liczby przeprowadzonych testów i pokazywanie codziennie w mediach tej informacji to jest jakaś kompletna niedorzeczność” – podkreślił. “Nie rozumiem, jak można mówić, że my się oddalamy w tym momencie od jakiegoś lockdownu, kiedy lockdown cały czas trwa: galerie handlowe są zamknięte, siłownie są zamknięte, restauracje są zamknięte, hotele są zamknięte, firmy eventowe są zamknięte. Te firmy nie działają od kilku tygodni!” – wyliczał.

“Polska służba zdrowia, niestety, w tym momencie jej symbolem jest ten kij z Tarnobrzega, którym trzeba uderzyć w parapet, żeby dostać skierowanie do lekarza specjalisty” – przypomniał Mentzen. “To jest polski system ochrony zdrowia w roku 2020 i my wzorem to możemy być może dla Afryki Subsaharyjskiej, ale nie dla krajów cywilizowanych w tym momencie i to pański rząd do tego doprowadził” – stwierdził bez ogródek.

“Dane zbieramy na podstawie jakieś informacje od 19-latka z Twittera, który zresztą też jako pierwszy wykrył, że o kilkanaście tysięcy nie zgadza się liczba zachorowań chociażby na Mazowszu. Na takich danych państwo operujecie” – wykazał bezlitośnie. “Mamy tzw. ekspertów w telewizjach. Prof. Simon, który twierdzi, że strajki kobiet są zupełnie bezpieczne, a Marsz Niepodległości jest niesamowicie niebezpieczny. Absolutnie nad niczym nie panujecie. Nie macie żadnych sensownych danych ani żadnego sensownego planu i tak niestety wygląda prawda” – podsumował.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

275 zł
15%

https://www.facebook.com/watch/?v=1040495926468424

Źródło: FB/ Konfederacja, nczas.com


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl