[WIDEO] Lekarz był sceptyczny wobec restrykcji. UZBROJONA policja wtargnęła w czasie transmisji do jego mieszkania

2233

Transmisję na żywo niemieckiego lekarza przerwała uzbrojona policja. Lekarz to Andreas Noack, który prowadził na YouTube transmisję dotyczącą surowych zasad kwarantanny w Niemczech. Lekarz sprzeciwiał się restrykcjom. Władze wysłały na niego kilku policjantów, którzy włamali się do jego domu w trakcie transmisji.

Klip filmowy, który jest rozpowszechniany w mediach społecznościowych, pokazuje, jak ktoś nagle zaczyna pukać do drzwi, a po chwili ktoś krzyczy „policja!”. Krzycząca policja karze Noackowi położyć się na podłodze. Podczas gdy Noack jest trzymany w kajdankach, jeden z funkcjonariuszy policji wydaje się próbować przerwać transmisję na żywo – zauważa Samnytt. Powód interwencji nie jest do końca jasny.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Nagranie wywołało oburzenie na Twitterze. „Hitler powrócił. Brakuje im tylko plakietek SS” – piszą Internauci. „Unia Europejska nie działa w interesie żadnego jej członka”, „To po prostu żenujące, jak mało reżim Merkel nauczył się z historii…” – piszą.

Źródło: Twitter, Samnytt.se

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl