[WIDEO] Lempart się doigrała? Feministka dostała gazem po twarzy

3279
Fot. Twitter/ screen

Zachowanie wczorajszego „pokojowego protestu” odbiega dalece od retoryki, jaką próbują się zasłonić lewicowe media. Jak wynika z nagrań, tłum był agresywny i wulgarny, a w stronę policji ciągle leciały niewybredne epitety. Prowodyrką zadymy była Marta Lempart, samozwańcza przywódczyni Strajku.

Na materiałach wideo z zajścia Lempart wyzywa policję, nawołując do tego, aby tłum szedł naprzód i pchał się na funkcjonariuszy. „Krok naprzód!” – krzyczała feministka. Oprócz tego ciskała w policję, zaskakująco spokojną, wszelkimi „ku***i i „wyp****ć”. Do tego doszła próba „odbicia pojmanych”, agresywnych osób zatrzymanych przez funkcjonariuszy.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Zadaniem policji była ochrona Sejmu przed wdarciem się do środka „Strajku”. Lempart została potraktowana gazem po twarzy. Sytuację błyskawicznie skomentowaly lewicowe media, zarzucając policji drastyczne, ZOMO-wskie metody. Te same media, które potępiały uczestników Marszu Niepodległości, zarzucając im agresję i chwaląc policjantów za „walkę z faszyzmem”… W relacjach przodował zatem Onet i OKO.press.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: Twitter, nczas.com, Onet, OKO.press


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl