[WIDEO] MOCNE. Przedsiębiorcy publikują wizerunki swoich oprawców z sanepidu i policji!

1475

Kanał „Polska Ponad Podziałami” opublikował mocny film, w którym przedsiębiorcy ujawnili wizerunki osób z sanepidu i policji, które ich dręczyły. „Czas pobłażliwości dla milicji i innych służb nękających przedsiębiorców ewidentnie się skończył‼️” – czytamy w opisie filmu.

„Po akcji NIE OBSŁUGUJEMY POLICJI z kolejną inicjatywą wyszli przedsiębiorcy z Pomorskiej grupy Strajku Przedsiębiorców których zobaczycie na poniższym filmie” – piszą twórcy. Dodają, iż akcja przedsiębiorców wymagała odwagi, zachęcając przy tym, by więcej osób zdecydowało się na ten krok. „Należą się im wielkie słowa uznania za odwagę i przełamanie strachu 👏🏼 Mam nadzieje że weźmie z nich przykład cała Polska i również napiętnuje publicznie dane i wizerunki lokalnych oprawców którzy nękają uczciwie pracujących ludzi” – czytamy.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Biorący udział w nagraniu przedsiębiorcy opowiadają, jak wtargnięcia policji i sanepidu niszczą ich życie. „Jednym podpisem” urzędnicy sprawiają, iż biznesmeni nie mają pieniędzy, by opłacić rachunki i normalnie zarabiać, zapewniać dzieciom edukację. Na końcu filmu pojawia się apel: „Urzędniku, funkcjonariuszu pamiętaj: Twoje decyzje to nasze życie… Nie bądź narzędziem, bądź człowiekiem!”

Komentarze pod filmem wyrażają uznanie dla inicjatywy. „Genialny pomysł. Pokazywać gnębicieli Polaków wszędzie, gdzie się tylko da” – piszą Internauci. „I bardzo dobrze niech wszyscy wiedzą kto nas gnębi, na pohybel tej policyjno-sanepidowskiej hołocie”, „Dokładnie ich i ich rodziny traktujmy tak samo jak oni nas nie dajmy im żyć jak oni nam nie dają”, „Zero tolerancji dla oprawców!” – czytamy w komentarzach.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: YouTube/ Polska Ponad Podziałami


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl