[WIDEO] Morderca próbował zadźgać policjanta nożem, został zastrzelony. BLM płacze nad “ofiarą policyjnej przemocy”

1

Strzelanina z udziałem policjanta wstrząsnęła Lancaster City w Pensylwanii. Jej ofiarą jest 27-letni Ricardo Munoz, który zginął w niedzielę, zastrzelony przez funkcjonariusza. Śmierć mężczyzny stała się pretekstem do głośnych protestów i zamieszek w mieście. Ruch Black Lives Matter twierdzi, iż mężczyzna został zamordowany przez funkcjonariusza policji.

Policja miała zostać wezwana do interwencji w sprawie zamieszek domowych, gdy Munoz rzucił się z nożem na jednego z nich. “Nagranie z kamery Bodycam pokazuje, jak Munoz szarżuje przez drzwi domu z nożem w ręku, ścigając policjanta, który jest zmuszony wyciągnąć broń i strzelić do podejrzanego” – zauważa PM. Jednak konieczność obrony policjanta nie przekonuje Black Lives Matter.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405 zł
20%

Według BLM, Munoz był “ofiarą policyjnej przemocy”. Warto podkreślić, iż ten miał już długą historię kontaktów z policją, obejmującą prześladowanie, nękanie i wiele innych przestępstw. W 2019 roku został aresztowany za uczestnictwo w walkach, oraz był podejrzany o zadźganie nożem czterech osób.

“Wśród czterech ofiar dźgnięcia Muńoza był 16-latek, który doznał wielu ran kłutych na twarzy, udzie, kostce i tułowiu. Jego inne ofiary to 22-letnia kobieta i dwie inne ofiary płci męskiej, obaj 26, z których wszyscy odnieśli wiele obrażeń”. Munoz nie był w żaden sposób powiązany z ofiarami. Czekał na proces karny, gdy w niedzielę zaatakował policjanta przybyłego na interwencję.

Mimo to, BLM wszczęło zamieszki, uszkadzając w ich trakcie wiele policyjnych radiowozów. Wiele osób postanowiło wyjść na ulice, aby protestować przeciwko rzekomej “przemocy policji” na podłożu “rasistowskim”.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

405
20%

Źródło: Twitter, Local21, PM


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl