[WIDEO] #NieKlękaMy dla BLM! Konfederacja: „Polak klęka tylko przed Bogiem i wspaniałymi kobietami”

803
Fot. YouTube

Robert Winnicki rozpoczął wczorajszą konferencję prasową, nawiązując do kwestii klękania dla Black Lives Matter. „Dziś o sprawie, która może się z pozoru wydawać błaha, ale niesie za sobą określoną treść – również polityczną” – zaczął Konfederata.

„Szanowni państwo, nasze stanowisko jest jasne (…) Polacy nie powinni klękać. Polacy nie powinni dołączać do narodów, które przepraszają za to, że prowadziły politykę kolonialną; za to, że handlowały niewolnikami ponieważ Polska nigdy takiej polityki nie prowadziła” – przypomniał Winnicki.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Polska i Polacy – nie byli kolonizatorami, Polska i Polacy – nie mają za co przepraszać. Dlatego ten gest klękania, który zrobił się modnych w krajach Europy Zachodniej, czy w Ameryce Północnej, to po prostu nie jest nasza sprawa” – kontynuował, dodając: „Tym bardziej, że w naszej tradycji, Polak klęka tylko przed Bogiem i naszymi wspaniałymi kobietami”.

„Jeśli dziś zaczniemy klęczeć przed inicjatywami lewicy, to kto wie co będzie następne?” – zapytał Tomasz Grabarczyk , przedstawiciel wolnościowego skrzydła Konfederacji.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/492202652088551

Źródło: Facebook


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl