[WIDEO] Policja spanikowana i bezradna wobec tłumu wściekłych imigrantów: „Pomocy! Nie utrzymamy pozycji!”

1585

Do sieci trafiły „unikalne nagrania wideo z zamieszek”, które spowodowało zeszłoroczne spalenie Koranu w Szwecji. Samnytt.se udostępnił materiał pokazujący, jak wyglądały rozruchy z perspektywy policji – dronów, pojazdów oraz kamer z ciał funkcjonariuszy.

Podczas jednej z interwencji, w kierunku policjantów poleciał deszcz kamieni. Ci wzywają pomocy, przerażeni agresją muzułmanów. „Pomocy! Długo nie utrzymamy naszej pozycji!” – krzyczy jeden z zaatakowanych, w panice.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Przyczyną zamieszek było spalenie Koranu przez duńsko-szwedzkiego polityka Rasmusa Paludana. Nagrania pokazują, jak wściekła z powodu happeningu „mniejszość muzułmańska” zareagowała na spalenie księgi. Krążąc dookoła z kostką brukową, atakowała policję.

„Wsparcie. Potrzebujemy pomocy, rzucają w nas kamieniami. Po prostu przyjedźcie. Czy Delta 95 jest tutaj? Musimy się ruszyć!” – krzyczą funkcjonariusze w pojeździe. Podobne ataki były w zeszłym roku niemal na porządku dziennym.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: Samnytt.se, YouTube


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl