[WIDEO] “Przynieśliśmy prezent od rolników!” Protestujący rozrzucili gnój w biurach posłów

1
Fot. Twitter

Protest rolników nie ogranicza się jedynie do blokady dróg i zalewania ulic gnojówką. Protestujący przeciwko “Piątce dla zwierząt” postanowili rozrzucić obornik w poselskich biurach. Zakaz m.in. hodowli zwierząt na futra i ograniczenie uboju rytualnego mocno uderzy w kieszeń polskich rolników.

Rolnicy udali się z workami obornika do biur poselskich. Duży “prezent” otrzymał od nich poseł PiS, Marek Asta. Do obornika dołączono karteczki: “PiS zabija polskie rolnictwo” i “Bronimy polską wieś”. Obornikiem “obdarowano” także Bogusława Wontara z Lewicy, jak i Waldemara Sługockiego z PO.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Odwiedzony został także Antoni Macierewicz, dla którego podarunek przywieziono taczką jak i wielu innych posłów. “Gnojówka zaleje urzędy państwowe, jeżeli nic się nie zmieni” – zapowiedzieli protestujący. Uczucia komentujących są mieszane. Pojawiają się zarówno słowa krytyki, ze względu na “chuligańskie metody”, jak i pochwały, za “zdecydowane działania”. Nie brakło również słów o hipokryzji, jako że znaczna większość rolników głosowała dotychczas za PiS-em.

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym." George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. Utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 1800.

60 zł
4%

Źródło: News Lubuskie, Onet, Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl