[WIDEO] SKANDAL. Kobiecie w ciąży grożono aresztowaniem za brak maski w kościele

1663

Ciężarnej kobiecie z siedzącej z małym dzieckiem zagrożono aresztowaniem, ponieważ nie miała maseczki w kościele. Sytuacja miała miejsce w Teksasie. Zdaniem ofiary, to proboszcz parafii, ksiądz Ryan, wezwał policję.

Deirdre Hairston powiedziała, że ​​została wyprowadzona ze mszy w kościele Świętej Trójcy w Dallas za to, iż nie nosiła maseczki. Kobieta twierdzi iż przekazano jej, że duchowni chcę, żeby wyszła. Nagranie przedstawia funkcjonariusza mówiącego, iż „założy jej kajdanki”, jeśli się nie podporządkuje.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Czy zostanę aresztowana?” – pyta Hairston funkcjonariusza. „Nie, nie teraz. Ale jeśli nie będziesz słuchać, zostaniesz aresztowana” – mówił policjant. „Co to za zbrodnia?” – pyta Hairston z klęczącej pozycji. „Kościół nie chce was tutaj” – odpowiada oficer. Kobieta utrzymuje, iż w kościele obowiązywało jedynie zalecenie, nie obowiązek noszenia masek. Parafia poinformowała, iż „przygląda się szczegółom incydentu”.

Link do pełnego wywiadu:

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Źródło: PM, Twitter


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl