[WIDEO] USA: Nawet one mają dość? Dzieci palą maski podczas demonstracji w Idaho

660

Demonstracja anty-lockdownowa miała miejsce w stolicy stanu Idaho, w ramach rosnącego „ogólnokrajowego trendu ignorowania obostrzeń”. Grupa kilkuset uczestników zebrała się, aby zażądać możliwości ponownego otwarcia swoich biznesów. Symbolicznie spalono maski na twarze.

Na spotkaniu nie zabrakło również obecności dzieci, które dokonały wymownego spalenia maseczek na twarz w ognisku. Organizatorzy zapewnili, iż nie był to protest, a jedynie zgromadzenie mające na celu zjednoczenie się ludzi przeciwko działaniom rządu. Te bowiem, zdaniem uczestników, już dawno przekroczyły kompetencje rządzących.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

„Myślę, że ludzie muszą zdać sobie sprawę z tego, że stoimy tu dzisiaj, aby z powrotem zapanować nad rządem, aby ponownie ustanowić naszą republikańską formę rządu. Byliśmy w pewnym sensie przekonani, że potrzebujemy dobrze zdefiniowanego rządu i pewnych granic, a to nie jest to, co mamy dzisiaj” – przekazał jeden z organizatorów, Darr Moon. Wkrótce minie rocznica ustanowienia lockdownu na „15 dni by spowolnić rozprzestrzenianie się” wirusa – zauważa The Post Millennial.

Źródło: PM, Twitter

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl