„Wykluczenie niezaszczepionych ze społeczeństwa”? Bill Gates przewiduje wygląd „nowej normalności”

10025
Bill Gates, For. YouTube/ screen

Ekscentryczny miliarder i założyciel Microsoftu, Bill Gates w swojej nowej serii podcastów postanowił podzielić się ze światem swoimi wizjami przyszłości. Gates przedstawia słuchaczom swoje wizje, jednocześnie przekonując, iż nic już nie będzie takie, jak przed pandemią.

Zwracając uwagę na biznes i rynek pracy wskazał, iż ilość podróży służbowych zmaleje o połowę. O jedną trzecią skróci się czas spędzany w biurach. Te prognozy nie wydają się jednak tak niepokojące, jak przypuszczenia, iż zaszczepienie się przeciwko COVID-19 będzie przepustką do normalnego życia. Bez niego, ludzie będą mogli spotkać się z ostracyzmem, czy wręcz prześladowaniami – snuje domysły Gates.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Zdaniem miliardera, ludzie niezaszczepieni będą wykluczeni ze społeczeństwa. Może dotknąć ich również zakaz podróżowania. Choć koniec koronawirusowi mają położyć masowe szczepienia, Gates przewiduje, iż każde pokolenie będzie miało „swoją pandemię”, a koronawirus nie jest ostatnią, jaka dotknęła ludzkość.

Źródło: YouTube, GeegWeek.pl


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl