„Za przyczyną Maryi” – PREMIERA książki

1

Nabożeństwa ku czci Matki Boskiej na stałe wpisały się w tradycję naszego kraju. Najpiękniejszy miesiąc roku – maj, kojarzony z wiosną i budzeniem się do życia natury, został poświęcony właśnie naszej Wspomożycielce, która za pomocą swoich ingerencji niejednokrotnie pomagała Polakom. Historii Jej niesamowitego wstawiennictwa jest niezmiernie wiele. Gdzie możemy się z nimi zapoznać?

Pragniemy poinformować, że nakładem Wydawnictwa 3DOM ukazała się już wcześniej wspominana przez nas pozycja Ojca Teodora Jakuba Naleśniaka „Za przyczyną Maryi”. Książka ta stanowi bardzo obszerny zbiór niesamowitych historii wstawiennictwa Matki Bożej. Dzieło uświadamia jak wiele nasi przodkowie zawdzięczali Bożej Rodzicielce – Matka Boża uchodząca za wzór cnót, za naszą wspomożycielkę i uzdrowicielkę ratowała Swoje dzieci nawet w najbardziej kryzysowych momentach.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Poza interwencjami Najświętszej Maryi Panny, książka opisuje również kary, jakie zostały wymierzone względem tych, którzy dopuścili się ubliżania Matce Boskiej. Bardzo istotną kwestią jest to, że grzesznik zawsze wiedział, za co sobie na karę zasłużył – było to zatem umoralniające i pomagało zagubionej duszy powrócić na właściwą ścieżkę prowadzącą do Boga. Ta pouczająca i jednocześnie podnosząca na duchu pozycja literacka stanowi idealne świadectwo miłości jaką darzy nas Maryja.

Moment premiery publikacji nie jest przypadkowy – wydana pod koniec kwietnia książka może okazać się idealnym przygotowaniem na świadome celebrowanie majowych nabożeństw. W końcu tylko poprzez znajomość darów i łask płynących od Maryi możemy zrozumieć Jej znakomitość.

Wyraźmy wdzięczność za wszelką pomoc, jakiej dostąpiliśmy od Matki Bożej na przestrzeni tych wszystkich lat istnienia naszego kraju i narodu. W tym celu, poza zapoznaniem się z tą niezwykłą książką, zachęcamy również do czynnego uczestnictwa w majowych nabożeństwach, a także do gorliwego odmawiania Różańca, Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny oraz Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Wprowadźmy Maryję do swojego codziennego życia! Zgłębmy z Nią relację i odnówmy wiążące nas z Nią więzi!

Książka Ojca Teodora Jakuba Naleśniaka „Za przyczyną Maryi” dostępna jest w regularnej sprzedaży od 23 kwietnia, a znaleźć ją można pod linkiem: https://3dom.pro/18461-o-teodor-jakub-nalesniak-za-przyczyna-maryi-przyklady-opieki-krolowej-rozanca-sw-tom-i.html


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl